Ciciban 361921 SEVEN NAVY
Kód: 361921SEVEN NAVY/26 361921SEVEN NAVY/28 361921SEVEN NAVY/29 361921SEVEN NAVY/30 Zvolte variantu
Skladem Skladem Skladem Skladem Zvolte variantu
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
Detailní informace
usp
Zboží skladem
Veškeré zboží z našeho e-shopu máme skladem
usp
Kamenná prodejna
Navštivte naší kamennou prodejnu v Praze
Rychlá expedice
Doručíme za 2-3 dny nebo ihned v kamenné prodejně
Detailní popis produktu
Boty pro kluky, kteří hledají inspiraci v jednoduchém městském stylu. Městské tenisky se svěžími barevnými tóny jsou nutností v šatníku každého kluka. Lehká konkávní podešev umožňuje flexibilitu a přírodní materiály dodávají botě prodyšnost. Všechny modely Urban mají vyjímatelnou koženou a přirozeně tvarovanou stélku. Délka vnitřní stélky 28 180 mm 29 185 mm 30 192 mm 31 200 mm 32 205 mm 33 210 mm 34 220 mm 35 225 mm 37 235 mm 38 245 mm